1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ. W środę po Mszy sw. zbiórka minitrantów. W czwartek po Mszy św. zbiórka lektorów.
  4. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.30. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. O godz. 9.30 w szkole rozpocznie się część artystyczna na którą uczniowie i nauczyciele zapraszają wszystkich rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.
  5. W piatek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00 i 18.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 16.30. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na tzw. świętopietrze - czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Można również uczestniczyć we Mszy św. o godz. 8.30. 30 VI rozpoczyna się tygodniowy odpust w Tuchowie.
  6. Bóg zapłać pewnej osobie za ufundowanie do naszego kościoła kielicha maryjnego, ornatu czerwonego i trzech komży dla ministrantów. Wartość tych darów to 1500 zł. Bóg zapłać.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na listy związane z wydatkami dotyczącymi funkcjonowania cmentarza parafialnego, głównie na pensje dla pana grabarza i na wywóz śmieci.
  8. W piątek odbył się pogrzeb śp. Mieczysława Króla, który pochodził z naszej parafii. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu….