1. Dziś przypada Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Pamiętajmy tego dnia o modlitwach zwłaszcza za tych księży, z których posługi sakramentalnej korzystamy i którzy są naszymi przewodnikami na drodze do zbawienia. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W najbliższą niedziele Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W I piątek również rano o godz. 7.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.
  5. Rozpoczął się okres wakacji zwłaszcza dla młodzieży i dzieci. Przypominam, ze wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Również w czasie wakacji obowiązuje nas niedzielna msza św. i codzienna modlitwa. Przy tej okazji przypominam wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  6. Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty na przystrojenie Kościoła.
  7. W tym tygodniu udam się na urlop. Zastępstwo na parafii będzie pełnił ks. mgr Sebastian Kolasa, neoprezbiter z Bochni.
  8. Gminny Ośrodek Kultury w Szczurowej i Koło Gospodyń Wiejskich w Niedzieliskach serdecznie zapraszają mieszkańców wsi Niedzieliska, dnia 8 VII na rogrywki o Puchar Wójta, które ropzoczną się  o godz. 13.00 i na Piknik Rodzinny, przy akompaniamencie muzyki. Panie oferują kiełbaski z grila, napoje, ciasto i lody. O godz. 16.00 dla gości zatańczy zespół ze Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach.