1. Dziś Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie, gdzie przygotowuje się do kapłaństwa dwóch kleryków z naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, dziś po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Po Mszy św. można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W najbliższą niedziele Msze św. o godz. 7.00 i 10.30.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro Najświetszej Maryji Panny z Góry Karmel, w środę św. Szymona z Lipnicy, w piątek bł. Czesława, w tym dniu przypada 32 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna.
  6. Pod hasłem Kościół naszym domem w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się jubileuszowa XXX Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Za tydzień w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  8. W zakrystii można nabyć książkę o tematyce misyjnej pt. „Jezus nie żartował”, którą przywieźli nasi klerycy z Tarnowa oraz płytę DVD z filmem misyjnym. Cena 10 zł.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności + Zofia CZACHOR, której pogrzeb odbył się w sobotę oraz + Helena CHOJNECKA, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14:00. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...