1. Dziś Msze św. o godz. 7.00 i 10.30.
  2. W najbliższą niedziele Msze św. o godz. 7.00 (po tej Mszy św. zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Brygidy, zakonnicy, we wtorek św. Kingi, patronki diecezji, w środę św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców, w czwartek św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  5. Pod hasłem Kościół naszym domem w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się jubileuszowa XXX Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VIII.
  8. Składam serdeczne podziękowanie ks. Sebastianowi Kolasie za posługę duszpasterską w naszej parafii w czasie mojego urlopu. Zyczymy mu wielu łask Bożych w jego pracy kapłańskiej na nowej parafii Krościenko.