1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie, gdzie przygotowuje się do kapłaństwa dwóch kleryków z naszej parafii.
  3. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Za tydzień po Mszach św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na ten cel.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Pod hasłem Kościół naszym domem w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się jubileuszowa XXX Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 90 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 60 zł., natomiast kolejna osoba idąca z domu do 6 klasy szkoły podstawowej płaci tylko 10 złotych, resztę dopłaca Caritas. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. O przystrojenie kościoła kwiatami na najbliższą niedzielę proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.