1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. Z racji I Niedzieli po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają następujące wspomnienia:
    jutro świeto Przemienienia Pańskiego, w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w piątek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w sobotę św. Klary.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej na do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji. Spotkanie przedpielgrzymkowe w sobotę o g. 16.30 w Okulicach.
  7. Bóg zapłać pewnej osobie za ofiarę 100 euro na cele parafialne.
  8. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, jest to jeden dzień w tygodniu. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  9. W najbliższą niedzielę w Strzelcach Wielkich odbędzie się uroczyste podniesienie kościoła do rangi sanktuarium. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Prymasa Józefa Kowalczyka o g. 11.00. Ks. dziekan serdecznie zaprasza.