1. Dziś przeżywamy Uroczystość NMP Częstochowskiej. W parafii Szczurowa odpust – suma odpustowa o godz. 11.00. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00, w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego codziennie przed Mszą św.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Moniki, we wtorek św. Augustyna, w środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w I sobotę miesiąca św. Bronisławy, w tym dniu przypada 73 rocznica wybuchu II wojny światowej, modlimy się w intencji poległych za ojczyznę.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następne niedziele proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. 9 IX 2012 r. w Okulicach, w sanktuarium Matki Bożej odbędą się uroczystości z okazji 50 – lecia koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Okulickiej. Uroczysta suma o godz. 11.00, pod przewodnictwem ks.Prymasa Józefa Kowalczyka. Organizujemy wyjazd busem na tę uroczystość. Zapisy w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności + Józef Habura z Niedzielisk (pogrzeb był w czwartek) oraz + Władysław PIĘTA z Gór (pogrzeb był wczoraj). Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...