1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę na mszę św. zapraszam  dzieci z klasy II i ich rodziców. Po Mszy św. krótkie spotkanie. W czwartek po Mszy św. zbiórka chłopców którzy chcieliby pełnić posługę lektora albo kantora w naszej parafii. Zapraszam zwłaszcza chłopców z Gimnazjum.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława a w sobotę święto, świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które przystroiły kwiatami kościół na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty rodziny z Gór.
  6. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne w cenie 5 zł oraz  kalendarze rolników w cenie 20 zł.
  7. 30 września 2012 r. w Szczepanowie odbędzie się III edycja turnieju szachowego „o Statuetkę św. Stanisława”. Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 8 rund. Tempo gry – 15 minut na partię dla zawodnika. Obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego PZSzach. Aby wystartować w Turnieju, należy zgłosić swój udział u organizatorów do 27 września 2012r. (mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Można zgłaszać się także pół godziny przed zawodami. Początek zawodów o godz. 10:00 w sali widowiskowej Domu Pielgrzyma w Szczepanowie.
  8. 1 X w Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja jako dziękczynienie za 50 rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu. Rozpocznie się ono o godz. 18.00. Mszy Św. przewodniczył będzie Ordynariusz Tarnowski Ks. bp Andrzej Jeż. Ks. kustosz wszystkich wiernych serdecznie zaprasza na to Jubileuszowe Spotkanie. Transmisja z tej Uroczystości w Radio Maryja i w TV Trwam.