1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość. Polecajmy te sprawę Bogu w naszych modlitwach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się pod hasłem „„Kościół domem miłosierdzia”.” 68 Tydzień Miłosierdzia. Będziemy się modlić za wszystkich podejmujących rozmaite dzieła miłosierdzia i za tych, którzy tego miłosierdzia najbardziej potrzebują. Po mszach św. Panie z Parafialnego Oddziału Caritas przeprowadzą zbiórkę do puszek na prowadzoną przez oddział działalność. Biednych i potrzebujących możemy też wspierać składając ofiary przez cały rok do skarbony św. Antoniego Będzie również można nabyć „Chlebki miłosierdzia”. Ofiara min. 5 zł. Ofiary w całej diecezji przeznaczone są na dożywianie dzieci w szkołach.
  4. Jutro rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Codziennie o godz. 16.30 Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie, zwłaszcza dzieci, młodzież gimnazjalną i starszych. Niech z każdej rodziny przychodzi choć jedna osoba na różaniec. Dzieci będą otrzymywać specjalne karteczki w każdym dniu uczestnictwa w różańcu. Pamiętajmy o słowach błog. Jana Pawła II: „Weźcie znów ufnie do rąk koronkę różańca odkrywając ją na nowo”. Jutro różaniec poprowadzą dzieci z Klasy II Szkoły Podstawowej, dzieci otrzymają różańce. We wtorek młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania – klasa I Gimnazjum. W środę klasa II Gimnazjum. W czwartek klasa III Gimnazjum. Kandydaci otrzymają poświęcone różańce. W piątek różaniec poprowadzi róża św. Faustyny.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie św. Teresy do Dzieciątka Jezus, we wtorek św. Aniołów Stróżów, w czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 16.30 Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje. Do spowiedzi proszę aby dzieci i młodzież przyszły w środę i w czwartek. Rodziców proszę aby tego dopilnowali, ponieważ w piątek nie jestem w stanie wszystkich wyspowiadać.
  7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.
  8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które przystroiły kwiatami kościół na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Gór.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne w cenie 5 zł oraz  kalendarze rolników w cenie 20 zł. Można również nabyć różance po 3 zł w zakrystii lub na stoliku.
  10. Jutro w Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja jako dziękczynienie za 50 rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu. Msza św. o godz. 18.00.
  11. Starosta Brzeski zawiadamia mieszkańców, którzy posiadają grunty w rejonie Niedzielisk i Rajska o przybycie na zebranie, które odbędzie się 2 X o g.17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Szczurowej. Spotkanie dotyczy scalania gruntów. Starosta prosi o niezawodne przybycie, gdyż dwa poprzednie zebrania nie doszły do skutku z powodu braku zainteresowanych. Więcej informacji na afiszu w gablocie.
  12. W najbliższą sobotę odbędzie się XI Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Rozpoczęcie o godz. 9.30.
  13. Od 1 do 30 X poza parafią będą odprawiane Msze św. Gregoriańskie za śp. Marię MUNDAŁA. Msze św. będzie odprawiał ks. mgr Józef Partyka w Lublinie.
  14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Maria MUNDAŁA, pogrzeb był w czwartek. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...