1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku, z racji chociażby przeżywanej dziś Niedzieli Misyjnej. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii Mszy św. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składka w całej diecezji będzie przeznaczona na budujące się kościoły.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek bł. Jana Pawła II, przeniesione z dnia jutrzejszego, jutro święto rocznicy konsekracji Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  4. Przed nami ostatni tydzień miesiąca modlitwy różańcowej. Dajmy świadectwo wiary uczestnicząc we wspólnej modlitwie różańcowej, bo uczestniczy w nich niewielka liczba naszych parafian. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Jutro różaniec poprowadzą dzieci z klasy III, we wtorek kandydaci do bierzmowania z klasy II G, w środę dzieci z Grupy Misyjnej, w czwartek klasa I Gimnazjum, w piątek klasa III Gimnazjum, w sobotę lektorzy.
  5. Jutro po różańcu zbiórka wszystkich ministrantów. W sobotę po różańcu zbiórka lektorów.
  6. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Podszumina. Na następną niedziele proszę o kwiaty rodziny z Wygody. Na listopad o kwiaty do kościoła proszę  rodziny z Wisowatek.
  7. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.
  8. W zakrystii można nabyć kalendarze w cenie 5 zł oraz Pismo św. w cenie 5 zł. Są również książki i płyty misyjne po 10 zł.
  9. Biskup tarnowski Andrzej Jeż ogłasza w całej diecezji, w związku z upływem kadencji wybory do Rad Duszpasterskich. Te wybory odbędą się 18 XI. Dlatego proszę aby zgłaszać kandydatów do Nowej Rady Duszpasterskiej abym mógł ogłosić listę kandydatów 11 XI.
  10. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI. Dziś w kościołach całej Polski liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Komunii św.
  11. Dziś godzinę po Mszy św. o godz. 8.00 i 11.00 w sali duszpasterskiej na plebanii kasjerka Wspólnoty Leśnej będzie przyjmowała należności za drzewo.