1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii. Składka dziś przeznaczona jest na budujące się kościoły. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św.
  3. Nabożeństwo różańcowe o 16.30. Jutro różaniec poprowadzi róża św. Magdaleny, we wtorek róża św. Zofii.
  4. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. Proszę aby przyszli również wszyscy ministranci i lektorzy. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy oraz nasz kleryk. Niech nasze zamyślenie o śmierci, przemijaniu i wieczności będzie okazją do odnowienia wiary w życie wieczne, w sąd Boży, w odpowiedzialność każdego z nas przed Bogiem za swoje życie. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Pamiętajmy, że cmentarz to miejsce święte i trzeba się na nim godnie zachować.
  5. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00 oraz o godz. 8.30 w kaplicy na Wisowatkach. Składka będzie przeznaczona na potrzeby związane z funkcjonowaniem naszego cmentarza parafialnego oraz na misje z racji I piątku miesiąca. Od 16.00 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 16.30 różaniec z wypominkami listopadowymi. W sobotę Msza św. o godz. 17.00, o 16.30 różaniec z wypominkami listopadowymi. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli.
  6. W sobotę spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej o godz. 9.30.
  7. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Wygody i za ofiarę 260 zł z kwiatów za którą zakupie banery na XI i na święto niepodległości.
  8. Dziś wspominamy w liturgii św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzenia zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
  9. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00.
  10. W zakrystii można nabyć kalendarze w cenie 5 zł oraz Pismo św. w cenie 5 zł. Są również książki i płyty misyjne po 10 zł.
  11. Biskup tarnowski Andrzej Jeż ogłasza w całej diecezji, w związku z upływem kadencji wybory do Rad Duszpasterskich. Te wybory odbędą się 18 XI. Dlatego proszę aby zgłaszać kandydatów do Nowej Rady Duszpasterskiej abym mógł ogłosić listę kandydatów 11 XI.
  12. Bardzo proszę szczególnie wszystkich rodziców, aby dzieci i młodzież nie brały udziały w żadnych imprezach organizowanych z okazji tzw. święta Halloween. To jest święto pogańskie związane z mocami złego ducha. Ukazuje się wiele artykułów egzorcystów, którzy przestrzegają przed niebezpieczeństwem pozornej tylko „zabawy”.
  13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Stefania MADEJ, pogrzeb był wczoraj. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...