1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Biskup tarnowski Andrzej Jeż ogłasza w całej diecezji, w związku z upływem kadencji wybory do Rad Duszpasterskich. Te wybory odbędą się 18 XI. Dlatego proszę aby zgłaszać kandydatów do Nowej Rady Duszpasterskiej abym mógł ogłosić listę kandydatów 11 XI.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w piątek rocznica poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej, w sobotę św. Leona Wielkiego, w najbliższą niedzielę 94 rocznica odzyskania Niepodległości. W naszych modlitwach polecajmy Bogu wszelkie dobro i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Już dziś zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny w poniedziałek 12 XI. O godz. 9.00 będzie Msza św. a po niej również w kościele montaż słowno – muzyczny ”Modlitwa za ojczyznę”, który przedstawią dzieci z naszej Szkoły Podstawowej. Społeczność szkolna zaprasza wszystkich którym droga jest nasza ojczyzna.
  5. Codziennie o godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. W sobotę rano o godz. 6.30 z racji wyjazdu na wycieczkę do Krakowa z dziećmi z Grupy Misyjnej. We wtorek zapraszam na różaniec za zmarłych na godz. 16.00 i na Mszę św. młodzież z klasy I, II i III Gimnazjum w ramach comiesięcznych spotkań przed Sakramentem Bierzmowania. Proszę aby również obowiązkowo przyszli rodzice.
  6. Dziękuję za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominek, których dużą część przeznaczam na utrzymanie plebanii, min, na ogrzewanie całego budynku w tym również części duszpasterskiej oraz na inne inwestycje na plebanii.
  7. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w Czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli.
  8. W czwartek na godz. 17.00 - zaraz po Mszy św. - zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze w cenie 5 zł oraz Pismo św. w cenie 5 zł. Są również książki i płyty misyjne po 10 zł. Zakład Kominiarski w Tarnowie zawiadamia, że w Niedzieliskach od 5 do 9 XI będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.