1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Dziś można złożyć ofiarę do puszek na pomoc Kościołom prześladowanym. Stowarzyszenie Papieskie Pomoc Kościołowi w Potrzebie w latach 2006-2011 przekazało Egiptowi ponad 12 mln zł.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. We wtorek i w sobotę rano o godz. 7.00. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki.
  4. Jutro 12 XI zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. O godz. 9.00 będzie Msza św. a po niej również w kościele montaż słowno – muzyczny ”Modlitwa za ojczyznę”, który przedstawią dzieci z naszej Szkoły Podstawowej. Społeczność szkolna zaprasza wszystkich którym droga jest nasza ojczyzna.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: jutro św. Jozafata, działającego na początku XVII wieku apostoła jedności Kościoła na polskich kresach wschodnich, we wtorek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich z XI w., których krew przyczyniła się do rozkwitu chrześcijaństwa w naszej Ojczyźnie, w piątek, Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, patronki najważniejszego sanktuarium maryjnego na Litwie, także bardzo bliskiego Polakom, w sobotę św. Elzbiety Węgierskiej.
  6. W zakrystii można nabyć kalendarze w cenie 5 zł oraz Pismo św. w cenie 5 zł. Są również książki i płyty misyjne po 10 zł.
  7. W niedzielę 18 XI w 98 rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Karoliny o godz. 15.00 droga krzyżowa w Wał Rudzie szlakiem jej męczeństwa. Organizujemy wyjazd busem dla młodzieży gimnazjalnej, proszę aby jeszcze się zapisywać. Jest około 10 miejsc wolnych, mogą się zapisać również starsi. Będziemy tylko na samej Drodze Krzyżowej, dlatego na Mszy św. trzeba być dopołudnia.
  8. Wybory do nowej rady odbędą się w najbliższą niedzielę. Kandydatami są następujące osoby: Budyn Krystyna Góry, Chabura Władysław Niedzieliska,  Czachor Józef Niedzieliska, Czachor Stanisław Niedzieliska, Gibuła Stanisław Wygoda, Hachaj Dariusz Błonie, Hachaj Krzysztof Niedzieliska, Hanek Tadeusz Błonie, Kaczmarczyk Stanisław Niedzieliska, Klich Wiesław Niedzieliska, Król Władysław Niedzieliska,  Lechowicz Albina Wisowatki, Stasiak Władysława Góry, Struzik Kazimierz Błonie, Ślusarz Jan Podszumin, Wróbel Kazimierz Niedzieliska. Spośród tych osób wybierzemy 11 osób do nowej Rady. Kartki z kandydatami są do wzięcia po Mszy św.
  9. Radnym – mijającej kadencji – serdecznie dziękuję za pięcioletnią działalność, za pomoc. w organizacji życia duszpasterskiego, a także w wielu akcjach związanych z przygotowaniem uroczystości, sprawnym funkcjonowaniem parafii oraz w sprawach gospodarczych. Za tę budującą postawę niech Pan Bóg wynagrodzi. Bóg zapłać.
  10. Sołtys naszej wsi informuje, że od 12 XI  do 17 XI będzie przyjmował podatek rolny - IV ratę. W środę w Domu Ludowym od godz. 11 do 12, w pozostałe dni w domu.