1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 25 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1300 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę. Dwa miesiące temu został uszkodzony mechanizm dzwonów w wyniku wyładowań atmosferycznych. Koszt naprawy wyniósł 888 zł. Złożyłem pismo do kurii, mam nadzieję że dostaniemy 100 % zwrotu kosztów naprawy.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w środę wspomnienie Ofiarowania NMP, w czwartek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, w sobotę świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy.
  4. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  5. W sobotę spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej o godz. 9.30. Bóg zapłać rodzinom z Wisowatek za ofiarę 330 zł na chryzantemy do kościoła na XI. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. Cena 2 zł. W zakrystii można jeszcze lampiony na roraty dla dzieci oraz kartki świąteczne..
  6. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. We wtorek i w sobotę rano o godz. 7.00. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki.
  7. Dziś wyjazd na drogę Krzyżową do Wałrudy szlakiem męczeństwa Bł. Karoliny Kózka o godz. 14.00 spod kościoła.
  8. Dziś wybory do nowej rady duszpasterskiej. Listy kandydatów są wywieszone i głosujemy poprzez zaznaczenie znakiem x w kratkach dwóch osób. Kartki wrzucamy do skrzynki pod chórem albo na stoliku pod filarem. Kartki z kandydatami są jeszcze na stoliku, można jeszcze zagłosować. Za tydzień podam listę osób wybranych do nowej Rady.
  9. Koło Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk wraz z Fundacją Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej zapraszają parafian powyżej 60 – tego roku życia do udziału w cyklu pięciu bezpłatnych spotkań na temat „Pięć kroków do zdrowego serca” dotyczących chorób serca i sposobów ich leczenia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Pierwsze spotkanie w środę 28 XI o godz. 16.30 w sali duszpasterskiej na plebanii. Zapisać się można u pań z Koła Gospodyń albo w zakrystii. Panie z Koła Gospodyń zapewniają poczęstunek w czasie spotkania.
  10. W ubiegłą niedzielę z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Anna Czesak, pogrzeb był w środę. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...