1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. Po południu o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary które przeznaczę na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok, również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.00. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego. Już dziś zapraszam do udziału w roratach. Proszę aby dzieci przygotowały lampiony z którymi będą przychodzić na Mszę św. roratnią, która będzie o godz. 16.30. W zakrystii można nabyć lampiony dla dzieci. Roraty będziemy przeżywać według programu z MGN. Wspólnocie Leśnej dziękuję za zakup materiałów na tegoroczne roraty.
  3. Od dziś rozprowadzamy świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w cenie 5 zł w zakrystii. Niewielki dochód z tej sprzedaży(1,5 zł) przeznaczony będzie dla naszych dzieci, choćby na nagrody za uczestnictwo w roratach. Na ten piękny cel można oczywiście składać większe datki.
  4. W zakrystii rozpoczniemy także rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 PLN od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w piątek św. Andrzeja apostoła, w sobotę I sobota miesiąca.
  6. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 16.30, we wtorek i sobotę o godz. 7.00 rano, w środę o godz. 16.00. W piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  7. W zakrystii można jeszcze nabyć lampiony na roraty dla dzieci oraz kartki świąteczne. Można jeszcze zapisać się na miesięcznik „Apostolstwo Chorych”.
  8. Koło Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk wraz z Fundacją Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej zapraszają parafian powyżej 60 – tego roku życia do udziału w cyklu pięciu bezpłatnych spotkań na temat „Pięć kroków do zdrowego serca” dotyczących chorób serca i sposobów ich leczenia. Szczegóły w gablocie ogłoszeń. Pierwsze spotkanie w środę 28 XI o godz. 16.30 w sali duszpasterskiej na plebanii. Zapisać się można u pań z Koła Gospodyń albo w zakrystii. Panie z Koła Gospodyń zapewniają poczęstunek w czasie spotkania.