1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie”. Jest to fundusz pomocy misjonarzom pracującym wśród polaków na Ukrainie, Białorusi i w Kazachstanie. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na ten cel. W miarę możliwości złóżmy swój dar serca dla braci żyjących w znacznie większej biedzie niż my. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. „Roraty” codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do udziału w Roratach zarówno starszych jak i dzieci, również młodzież zwłaszcza gimnazjalną.
  3. Jutro po roratach zbiórka wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów.
  4. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  5. W piątek po roratach spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. W sobotę po roratach zapraszam na spotkanie dziewczęta które śpiewały w scholi aby przygotować program przed pasterką.
  6. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w poniedziałek 17 XII.  W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Damazego, papieża, w środę NMP z Guadelupe, w czwartek św. Łucji,  w piątek św. Jana od Krzyża.
  7. W środę od godz. 10.45 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do wtorku. Równocześnie informuję, że pan Janusz, nadzwyczajny szafarz Eucharystii może chorym zanieść komunie św. w święta Bożego Narodzenia. W tej sprawie trzeba się umówić z nim osobiście.
  8. We wtorek po roratach zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. W środę zapraszam na Mszę św. osoby który biorą dary z Caritas, po Mszy św. będzie rozdanie darów.
  9. Rada rodziców, pan sołtys, radny Gminy Szczurowa, Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach zapraszają wszystkich mieszkańców Niedzielisk w najbliższy wtorek 11 XII na godz. 15.30 na spotkanie do Szkoły w sprawach dotyczących przyszłości naszej Szkoły.