1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  3. Msza św. ku czci Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – zwana „Roratami” będzie w tym tygodniu ze względu na spowiedź: w poniedziałek i czwartek o godz. 17.00, we wtorek, środę i sobotę o godz. 16.30, w Piątek o 17.15. Pół godziny przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do udziału w Godzinkach i Roratach zarówno starszych jak i dzieci.
  4. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  5. Jutro przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu.
  6. Dziś rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach. W piątek po roratach spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. W środę w  czasie Mszy św. będzie przyjęcie do służby ministranckiej 4 chłopców.
  7. W sobotę zapraszam od godz. 8.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania do wykonania świątecznej dekoracji i posprzątania kościoła. Proszę aby wszyscy przyszli na wyznaczoną godzinę i sprawiedliwie zaangażowali się w pracę. Będziemy również przygotowywać szopkę dlatego na tę godzinę zapraszam również obowiązkowo młodzież z klasy III G. Mogą również przyjść inne chętne osoby do pomocy.
  8. Koło Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk wraz z Fundacją Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej zapraszają parafian powyżej 60 – tego roku życia do udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu, tym razem na temat „Jak się zdrowo odżywiać”. Spotkanie  we wtorek 18 XII o godz. 17.15 w sali duszpasterskiej na plebanii.
  9. Po Mszy św. można sobie zabrać bezpłatnie kalendarze parafialne na 2013 rok.
  10. Organizujemy wyjazd do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na koncert kolęd góralskich  w wykonaniu Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Piątkowioki”, działającego przy Ośrodku Kultury w Chełmcu koło Nowego Sącza. Wyjazd 1 I 2013 r. około godz. 17.00. Zapisywać się można w zakrystii. Cena 20 zł.
  11. W ostatnich dniach z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności + Józef Kuliszewski z Wisowatek, pogrzeb był w czwartek. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...