1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, suma o 11.00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Jutro Msza św. Roratnia o godz. 6.30.
  2. Jutro wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. o godz. 6.30. Liturgiczny obchód pamiątki Betlejemskiej Nocy rozpoczniemy od Mszy św. wigilijnej sprawowanej o północy. Wcześniej w naszych domach i wspólnotach rodzinnych zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech to będzie okazja, może jedyna w roku, do pojednania, zgody, wyciągnięcia przyjaznej dłoni do kogoś pośród bliskich, znajomych w sąsiedztwie. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma św. o narodzeniu Zbawiciela świata, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od potraw mięsnych, choć post ten nie jest już obowiązkowy. Przy wigilijnym stole pamiętajmy o ludziach biednych i samotnych. Zakorzenione w naszej tradycji dodatkowe miejsce przy stole nie musi wcale pozostawać puste. Pamięcią obejmijmy również tych którzy już od nas odeszli do Domu Ojca, a żyli pośród nas. W tym duchu przyjdźmy też na pasterkę o północy do naszej parafialnej świątyni. Tak czynili nasi ojcowie i my bądźmy wierni tej tradycji. Radośnie i we wspólnocie uczcijmy przychodzącego Pana. Przed Pasterką o 23.30 młodzież przedstawi program wigilijno - bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszam. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki, podobnie jak w ubiegłym roku, będą przeznaczone na specjalny Diecezjalny Fundusz Obrony Życia, który będzie wykorzystany na utrzymanie Domów Samotnej Matki, na pomoc dla dzieci pozbawionych rodzinnego ciepła, oraz na wsparcie dla tych rodzin, które znalazły się w skrajnie trudnych warunkach życiowych.
  3. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach. W czasie „Wyznania Wiary” przyklękamy na słowa: „ ...i za sprawą Ducha św. przyjął Ciało z Maryi Dziewicy...”
  4. Dzisiaj i jutro można jeszcze nabywać w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty.
  5. Po Mszy św. można jeszcze zabrać bezpłatnie kalendarze parafialne na 2013 rok. W kaplicy Miłosierdzia Bożego można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc I. Gość Niedzielny jest na dwa tygodnie w cenie 7 zł.
  6. Organizujemy wyjazd do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na koncert kolęd góralskich  w wykonaniu Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Piątkowioki”, działającego przy Ośrodku Kultury w Chełmcu koło Nowego Sącza. Wyjazd 1 I 2013 r. około godz. 17.00. Zapisywać się można w zakrystii. Cena 20 zł.
  7. Już wkrótce w duchu wiary zobaczymy Zbawiciela leżącego w żłóbku, którego przepowiadali wszyscy Prorocy, Dziewica Matka oczekiwała z wielką radością, a Jan Chrzciciel zwiastował Jego przyjście. Na to dalsze oczekiwanie na Zbawiciela, aby gdy przyjdzie, zastał nas czuwających na modlitwie i pełnych wdzięczności, przyjmijmy błogosławieństwo.