1. Msze św. dziś o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach.
  2. Jutro ostatni dzień obecnego, 2012 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Tradycyjne dziękczynne nabożeństwo odbędzie się o godz. 15.30. Zachęcam do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie, które rozpoczniemy Nieszporami Eucharystycznymi, połączonymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wygłoszeniem okolicznościowego kazania, oraz odśpiewaniem przebłagalnych suplikacji i dziękczynnego „Te Deum”. Na zakończenie nabożeństwa o 16.00 będzie Msza Święta. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.
  3. We wtorek  uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. o  8.00,11.00 i 15.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Składka z tego dnia jest darem całej diecezji na różne dzieła które wspiera Biskup Ordynariusz. Dzień 1 stycznia jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój.
  4. Organizujemy wyjazd do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na koncert kolęd góralskich  w wykonaniu Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Piątkowioki”, działającego przy Ośrodku Kultury w Chełmcu koło Nowego Sącza. Wyjazd 1 I 2013 r. około godz. 17.00. Zapisywać się można w zakrystii. Cena 20 zł. Wyjazd o godz. 17.00 spod kościoła.