1. W dzisiejszą uroczystość Trójcy Przenajświętszej czcimy św. Feliksa patrona naszej parafii, obchodząc uroczystość odpustową. Niech św. Feliks papież i męczennik wyprasza wszystkim umocnienie wiary.
  2. Wczoraj otrzymał w Tarnowskiej katedrze święcenia kapłańskie nasz rodak ks. Paweł Wąsik. Wczoraj witaliśmy go w naszej parafii. Dziś odprawi mszę św. prymicyjną o godz. 11.00. Polecajmy naszego rodaka Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Feliksa, aby w pełni mocy Ducha Świętego mógł sprawować swoje kapłańskie posłannictwo.
  3. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Matki. Serdeczną pamięcią obejmujemy nasze drogie mamy, te żyjące i te, które Pan Bóg przywołał już do siebie. Dziękujemy za ich dobre serca i ręce, a także prosimy o potrzebne łaski w ich codziennym trudzie.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 w połączeniu ze Mszą św.
  5. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. przed południem o 7.00 i o 9.00. Składka w uroczystość Bożego Ciała jest przeznaczona na utrzymanie hospicjów: stacjonarnego i domowych, działających na terenie diecezji tarnowskiej. Po mszy św. o 9.00 z procesją Eucharystyczną udamy się do czterech ołtarzy. Rodzice niech zadbają o przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Zapraszam również dzieci I – komunijne. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, feretronów, sztandarów i chorągwi, zapraszam również strażaków, do feretronów niech przygotują się grupy do zmian także spośród matek, bo wiadomo, że są one dosyć ciężkie. Proszę aby na godz. 9.00 przyszli wszyscy ministranci i lektorzy.
  6. Zakład Kominiarski z Tarnowa zawiadamia wszystkich mieszkańców naszej wsi, że w dniach 27-29 V br. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.