1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. W najbliższą niedziele Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na KUL i PAT w Krakowie i Tarnowie.
  3. W niedzielę – 16 VI będziemy przeżywać Diecezjalne Święto Rodziny. Ks. Biskup Andrzej Jeż zaprasza rodziny z całej diecezji na starosądeckie Błonia. Centralnym punktem będzie Msza św. o godz. 11.00 sprawowana przy Ołtarzu Papieskim w intencji rodzin. Po jej zakończeniu odbędzie się festyn dla rodzin.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła, w czwartek św. Antoniego z Padwy, w piątek bł. Michała Kozala, bpa i męczennika, w sobotę bł. Jolanty.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanie do NSPJ. Przypatrzmy się, czy nasze serca nie są nazbyt oziębłe, obojętne, nieczułe, gdyż na mało wpatrują się w otwarte Serce Zbawiciela? Prośmy jak najczęściej, nie tylko w czerwcu: „Jezu, uczyń serca nasze według Serca Twego” i nie zrywajmy naszej przyjaźni z Panem Bogiem!
  6. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. W czwartek zapraszam na Mszę św. osoby który biorą dary z Caritas, po Mszy św. będzie rozdanie darów.
  7. Koło Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk zaprasza kobiety po 18 – tym roku życia na pokaz makijażu wieczorowego. Wśród osób które przyjdą na pokaz zostaną rozlosowane nagrody. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 VI o godz. 19.00 w Domu Ludowym. Szczegóły na afiszach.
  8. Pan sołtys zaprasza na spotkanie  dotyczące zainstalowania w domach kolektorów słonecznych. Spotkanie informacyjne będzie w najbliższą środę 12 VI o godz. 18.30 w Domu Ludowym. Szczegóły na afiszach.
  9. Firma Conteko, która wygrała przetarg na wywóz śmieci w Gminie Szczurowa i Borzęcin, pragnie poinformować dotychczasowych klientów o możliwości odkupienia pojemnika na odpady. Zainteresowani mogą się skontaktować pod numerem telefonu 14 678 20 79 lub 14 6768 30 28 w godz. 8.oo - 15.oo.
  10. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pasterzu naszej Diecezji świętującym srebrny jubileusz kapłaństwa.