1. Przeżywamy dziś Diecezjalne Święto Rodziny. Centralnym punktem jest Msza św. o godz. 11.00 sprawowana przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu w intencji rodzin. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Do puszek można złożyć ofiarę na uczelnie katolickie KUL i PAT w Krakowie, WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W najbliższą niedziele Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro  wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanie do NSPJ. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł. Gdyby ktoś chciał się zapisać na tygodnik „Gość Niedzielny” można to uczynić w zakrystii.
  5. Dziś są do odebrania w zakrystii, tak jak w ubiegłym roku listy na fundusz cmentarny a więc kwota potrzebna na wypłacenie pana grabarza oraz na wywóz śmieci i inne wydatki związane z funkcjonowaniem cmentarza parafialnego. Kwota wpłaty to 30 zł od każdej rodziny.
  6. O przystrojenie kościoła kwiatami na najbliższą niedzielę proszę pierwsze 10 rodzin z Niedzielisk, strona prawa od Szczurowej.