1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. W przyszłą niedzielę odpust w Uściu Solnym
  3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanie do NSPJ. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro  uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek św.  Cyryla Jerozolimskiego bpa i doktora Kościoła, w piątek św. Ireneusza, bpa i męczennika.
  5. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 9.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. O godz. 10.00 w szkole rozpocznie się część artystyczna na którą uczniowie i nauczyciele zapraszają wszystkich rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.
  6. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00 i 17.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 8.30. Niech nasz liczny udział w Eucharystii w tym dniu będzie okazją do wypraszania łask i darów potrzebnych następcy świętego Piotra na Stolicy Apostolskiej – papieżowi Franciszkowi. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na tzw. świętopietrze - czyli na potrzeby Ojca świętego i Stolicy Apostolskiej.
  7. Gdyby ktoś chciał się zapisać na tygodnik „Gość Niedzielny” można to uczynić w zakrystii.
  8. Dziękuję pierwszym rodzinom z prawej strony od Szczurowej za piękne kwiaty do kościoła. Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty na przystrojenie Kościoła.
  9. Dziękuję Wspólnocie Leśnej za dofinansowanie wczorajszej wycieczki  dzieci z Grupy Misyjnej, ministrantów i lektorów do Zakopanego i Białki tatrzańskiej(35 osób). Bóg zapłać.