1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Dziś odpust w dekanacie w Uściu Solnym
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Za tydzień przypada Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W I piątek również rano o godz. 7.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.
  5. Rozpoczął się okres wakacji zwłaszcza dla młodzieży i dzieci. Przypominam, ze wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Również w czasie wakacji obowiązuje nas niedzielna msza św. i codzienna modlitwa. Przy tej okazji przypominam wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  6. 1 VII rozpoczyna się tygodniowy odpust w Tuchowie. Plan odpustu Tuchowskiego wywieszony jest w gablocie. Gdyby ktoś chciał się zapisać na tygodnik „Gość Niedzielny” można to uczynić w zakrystii.  O przystrojenie kościoła kwiatami na najbliższą niedzielę proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk. W piątek po Mszy św. zbiórka wszystkich lektorów.
  7. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie MB Tuchowskiej, w środę św. Tomasza apostoła, w czwartek św. Elżbiety Portugalskiej,  w piątek św. Marii Goretti, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  8. Za tydzień o godz. 15.00 Msza św. z okazji 125 – tej rocznicy powstania OSP Niedzieliska. OSP Niedzieliska zaprasza wszystkich mieszkańców na tę uroczystość, po Mszy św. będzie poświęcenie samochodu strażackiego, część artystyczna  i wspólna zabawa na boisku sportowym.