1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Dziś przypada Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Pamiętajmy tego dnia o modlitwach zwłaszcza za tych księży, z których posługi sakramentalnej korzystamy i którzy są naszymi przewodnikami na drodze do zbawienia.
  2. Dziś o godz. 15.00 Msza św. z okazji 125 – tej rocznicy powstania OSP Niedzieliska. OSP Niedzieliska zaprasza wszystkich mieszkańców na tę uroczystość, po Mszy św. będzie poświęcenie samochodu strażackiego, część artystyczna  i wspólna zabawa na boisku sportowym.
  3. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta, patrona Europy, w piątek św. Brunona z Kwerfurtu, w sobotę świetnych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji.
  6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. Papieska organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie (Kirche In Not) organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W imieniu tejże organizacji firma Green Office Ecologic odbiera zgromadzony sprzęt i odpowiednio go utylizuje. Można się bezpłatnie pozbyć następujących elektrośmieci: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, żelazka, lodówki, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory itp. W środę 24 lipca 2013 r. o godz. 18.00 odbędzie się zbiórka takich rzeczy na parkingu przy kościele. Porządkując swoje domowe gospodarstwo wspieramy potrzeby misyjne Kościoła.