1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Bernarda, w środę św. Piusa X, papieża, w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę św. Bartłomieja apostoła.
  5. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę, gdzie dotrą w najbliższą niedzielę. Codziennie na antenie diecezjalnego radia RDN Małopolska są transmisje nabożeństw, pozdrowienia od pielgrzymów, studio dla duchowych pielgrzymów i podsumowanie dnia w wieczornym studiu pielgrzymkowym.
  6. W najbliższą niedziele odpust w parafii Szczurowa ku czci św. Bartłomieja. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IX. Dowolna ofiara min. 2 zł. Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne.
  8. Bóg zapłać paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Niedzielisk za przygotowanie wieńca żniwnego na Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.