1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro uroczość NMP Częstochowskiej., we wtorek św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następne niedziele proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego codziennie przed Mszą św.
  7. Dziś na Jasną Górę dotrze 31 Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Do Częstochowy idzie około 8 tys. pielgrzymów, w tym 4 osoby z naszej parafii. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę. Relacja w RDN Małopolska, w naszym diecezjalnym radiu.
  8. Nawiedzenie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii bł. Jana Pawła II w naszej diecezji rozpocznie się 14 września w Starym Sączu. Obraz nawiedzi wszystkie parafie naszej diecezji. Przed rozpoczęciem tej peregrynacji odbędzie się pielgrzymka diecezjalna pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża do Łagiewnik w najbliższą sobotę. Zachęcam do udania się osobiście na tę pielgrzymkę.