1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o 7.00 i 10.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego. W najbliższą niedzielę odpust ku czci Narodzenia NMP w Okulicach. Szczegółowy program na afiszach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. Spowiedź z okazji I piątku codziennie przed Mszą św.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Grzegorza Wielkiego, papieża. Bóg zapłać rodzinom z Błonia za kwiaty do kościoła. Przez najbliższe dwie niedziele kwiaty będą ze ślubów. Bóg zapłać państwu młodym za kwiaty do kościoła.
  6. Jutro Msza św. o godz. 9.00 na rozpoczęcie roku szkolnego w czasie, której modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym i katechetycznym.. Zapraszam nauczycieli, rodziców oraz dzieci. O 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego w szkole.
  7. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania (III  klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Obecność rodziców i kandydatów do bierzmowania obowiązkowa.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Stefania Kazimirska z Wisowatek, pogrzeb był w czwartek oraz wczoraj + Józef CZACHOR z Niedzielisk, pogrzeb we wtorek o godz. 14.00. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...