1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Do puszek będzie zbiórka na Uniwersytet imieniem Jana Pawła II w Krakowie oraz Seminarium Duchowne w Tarnowie. Będzie to niedziela Środków Społecznego Przekazu.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża świętego. Przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii Krzyża i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane. W tym dniu w Starym Sączu o godz. 15.00 rozpoczyna się peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. S. Faustyny i Bł. Jana Pawła II w naszej diecezji. Będzie transmisja radiowa w RDN Małopolska oraz telewizyjna przez Internet za pośrednictwem strony diecezjalnej. Po Mszy św. odmówimy Akt zawierzenia diecezji tarnowskiej Miłosierdziu Bożemu na czas peregrynacji
  5. Dziękuje Wspólnocie Leśnej a więc całej parafii za przekazane drzewo na ogrzewanie budynku plebanii. Dziękuje panom którzy kilka godzin poświęcili aby to drzewo urobić i przywieźć. Bóg zapłać.
  6. Składam podziękowanie dla panów Zbigniewa Podgórskiego, Marcina Badowskiego i Adama Sroki za bezinteresowne oczyszczenie ogrodzenia kaplicy w Wisowatkach.
  7. Sołtys wsi będzie odbierał trzecią ratę podatku rolnego w Domu Ludowym w piątek od 11.00 do 12.00.
  8. We wtorek odszedł do wieczności w Chicago + Stanisław CZACHOR, długoletni Prezes Klubu Niedzieliska w Chicago. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...