1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Jest to niedziela Środków Społecznego Przekazu.  Dziś do puszek można złożyć ofiarę na Uniwersytet papieski imieniem Jana Pawła II w Krakowie oraz na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Przy okazji „Niedzieli Środków Społecznego Przekazu” zachęcam do prenumeraty tygodnika „Gość Niedzielny”. Aktualnie prenumeruje go 25 rodzin. Cena 4,5 zł. Można również zapisać się jeszcze na miesięcznik „Apostolstwo Chorych”(14 osób prenumeruje). Dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”(4 osoby, cena 4 zł) i „Promyczek Dobra”(10 osób, cena 4 zł). Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne, które co dwa miesiące przychodzą na parafię. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne oraz z wieńcami dożynkowymi w cenie 5 zł. oraz  kalendarze rolników w cenie 20 zł. Można również nabyć różance po 3 zł w zakrystii lub na stoliku.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, w sobotę św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  5. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Błonia.
  6. W piątek zapraszam na Mszę św. młodzież z klasy I i II Gimnazjum w ramach spotkania przygotowującego do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież z klasy II proszę aby przyniosła książeczki. Zapraszam również rodziców na to pierwsze spotkanie.
  7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Zapraszam wszystkie dzieci które przychodziły w ubiegłym roku na Grupę Misyjną ze Szkoły Podstawowej oraz z Gimnazjum i te które chciałyby w tym roku włączyć się do tej Grupy.
  8. Jutro po Mszy św. zapraszam na krótkie spotkanie panie z parafialnego Oddziału Caritas. W środę po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Cena min. 2 zł.
  9. Za tydzień 22 IX o godz. 14.00 będzie zebranie Wspólnoty Leśnej.
  10. Poza parafią od 9 IX są odprawiane msze św. gregoriańskie za śp. Annę CZESAK w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu przez Ojców Jezuitów.