1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku, z racji chociażby przeżywanej dziś Niedzieli Misyjnej. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii.
 2. W przyszłą niedzielę wprowadzamy zimowy porządek Mszy św., a więc o 8.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Składka w całej diecezji będzie przeznaczona na budujące się kościoły.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro bł. Jakuba Strzemię, bpa, we wtorek rocznica poświęcenia Bazyli Katedralnej w Tarnowie, w piątek bł. Jana Pawła II, papieża.
 4. Przed nami ostatnie 10 dni modlitwy różańcowej. Dajmy świadectwo wiary uczestnicząc we wspólnej modlitwie różańcowej, bo uczestniczy w nich niewielka liczba naszych parafian. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Jutro różaniec poprowadzi róża św. Zofii, we wtorek dzieci ze Szkoły Podstawowej, w środę dzieci z Grupy Misyjnej, w czwartek klasa I Gimnazjum, w piątek klasa II Gimnazjum, w sobotę róża św. Kingi.
 5. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Gór. Parafian z Podszumina i Wygody proszę o ofiary na dekoracje na listopad i kwiaty.
 6. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.
 7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI. Dziś w kościołach całej Polski liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Komunii św.
 8. Pamiętajmy o porządkach na cmentarzu, bardzo proszę aby nie wrzucać żadnych śmieci do kontenera który jest tylko na szkło i plastik. Pozostałe śmieci składajmy na osobne miejsce za cmentarzem.
 9. W środę po nabożeństwie różańcowym spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.
 10. 26 X na zakończenie Tygodnia Misyjnego w sanktuarium Matki Bożej w Okulicach będzie miało miejsce XIII Diecezjalne Spotkanie Misyjne róż żywego różańca. Będzie to jednocześnie wspomnienie osoby ks. Jana Czuby w 15 rocznicę jego męczeńskiej śmierci. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 10.00, a zakończenie spotkania ok. godz. 14.00. Organizujemy wyjazd busem na to spotkanie. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii. Ofiara za wyjazd około 10 zł. Wyjazd w sobotę  o godz. 9.00.
 11. Zakład kominiarski z Tarnowa informuje że w dniach 23-24 X będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe. W urzędzie Gminy Szczurowa od wtorku jest do wglądu projekt scalenia gruntów położonych w obrębie wsi Niedzieliska. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 12. Poza parafią od 1 X są odprawiane msze św. gregoriańskie za śp. Józefa CZACHORA w parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu przez ks. prałata Stanisława Czachora