1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii. Składka dziś przeznaczona jest na budujące się kościoły. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św.
  3. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Mszy Świętej. Msze św. o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. Proszę aby przyszli również wszyscy ministranci i lektorzy. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy oraz nasz kleryk. Niech nasze zamyślenie o śmierci, przemijaniu i wieczności będzie okazją do odnowienia wiary w życie wieczne, w sąd Boży, w odpowiedzialność każdego z nas przed Bogiem za swoje życie. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Pamiętajmy, że cmentarz to miejsce święte i trzeba się na nim godnie zachować.
  4. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00 oraz o godz. 8.30 w kaplicy na Wisowatkach. Składka będzie przeznaczona na potrzeby związane z funkcjonowaniem naszego cmentarza parafialnego oraz na misje z racji I piątku miesiąca. O 16.30 różaniec z wypominkami listopadowymi. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli.
  5. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Bóg zapłać Róży św. Faustyny za ofiarę 100 zł na Papieskie Dzieła Misyjne. Dziękuję wszystkim pielgrzymom którzy wzięli udział we wczorajszej pielgrzymce do Okulic.
  6. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Jutro różaniec poprowadzi klasa II Gimnazjum(zapraszam również rodziców młodzieży z klasy II, po różańcu będzie krótkie spotkanie, proszę aby młodzież przyniosła uzupełnione książeczki, obecność obowiązkowa), we wtorek klasa III Gimnazjum, w środę klasa I Gimnazjum, w czwartek róża św. Faustyny.
  7. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzę zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
  8. Apeluję również o powstrzymywanie się od wprowadzania pogańskich praktyk związanych z tzw. Halloween. Szanujmy i pielęgnujmy tradycje płynące z żywej wiary pamiętając, że w chrześcijaństwie nie ma miejsca na jakiekolwiek pogańskie praktyki. Kultywujmy na nowo piękne chrześcijańskie tradycje, z których płynie prawdziwe życie.
  9. Poza parafią są odprawiane msze św. gregoriańskie za śp. Józefa CZACHORA w parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu przez ks. prałata Stanisława Czachora, (ostania gregorianka w środę).