1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Karola Boromeusza, biskupa, w sobotę rocznica poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej.
  4. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Warunki to: nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych i wyzbycie się przywiązania do najmniejszego nawet grzechu. Zachęcam do modlitwy za duszami w Czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli.
  5. Codziennie o godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30.
  6. Bóg zapłać Róży św. Magdaleny za ofiarę 100 zł na Papieskie Dzieła Misyjne.
  7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.