1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek jako pomoc dla chrześcijan w Nigerii. Dzisiejszą niedzielę przeżywany w Polce pod znakiem solidarności z poszkodowanymi przez tajfun na Filipinach, Jak wiemy skutki tragedii są ogromne, prawie 10 milionów mieszkańców wymaga natychmiastowej pomocy, a wielu z nich elementarnych środków, niezbędnych do przeżycia.  W tym celu Caritas Polska już 11 listopada br. przekazała kwotę 50 tysięcy EURO na wodę pitną i doraźną pomoc żywnościową. Za tydzień będzie można do puszek złożyć ofiarę na ten cel.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie Roku Wiary. Po sumie wystawienie Najświętszego  Sakramentu i Litania do NSPJ. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 24 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1400 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, we wtorek bł. Salomei, zakonnicy, w środę św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. We wtorek rano o godz. 7.00. W sobotę rano, pół godziny wcześniej o godz. 6.30 ponieważ wyjeżdżam z wycieczką z dziećmi z Grupy Misyjnej. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki.
  5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. W zakrystii za tydzień  będzie można nabyć lampiony na roraty dla dzieci oraz kartki świąteczne.
  6. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. W czwartek zapraszam na Mszę św. osoby który biorą dary z Caritas, po Mszy św. będzie rozdanie darów.