1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. Po południu o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary które przeznaczę na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok, również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańcowych)  i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy,  w sobotę św. Andrzeja, apostoła. W środę o godz. 18.30 będę odprawiał w naszym diecezjalnym radiu RDN Małopolska mszę św. w intencji parafian.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. We wtorek i sobotę rano o godz. 7.00. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki.
  5. W zakrystii można nabyć lampiony na roraty dla dzieci oraz kartki świąteczne. W zakrystii można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w minimalnej cenie 5 zł. Rozpoczynamy również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  6. W czwartek o godz. 19.00 na plebanii spotkanie członków Rady Parafialnej
  7. Bóg zapłać Róży św. Kingi za ofiarę 225 zł na Papieskie Dzieła Misyjne