1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00 i 9.30 na Wisowatkach. Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie”. W miarę możliwości złóżmy swój dar serca dla braci żyjących w znacznie większej biedzie niż my. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę  Msze św., jak dzisiaj.
  2. „Roraty” codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Gorąco zachęcam do udziału w Roratach zarówno starszych jak i dzieci, również młodzież zwłaszcza gimnazjalną.
  3. Jutro na mszy św. o godz. 16.30  dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. oraz kandydaci do bierzmowania klasy I, II i III Gimnazjum przeżyją poświęcenie i nałożenie medalików. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców celem omówienia m.in. dekoracji świątecznej do kościoła(rodzice dzieci z klasy II i młodzieży z klasy III G), potem spotkanie rodziców i dzieci z klasy II. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w poniedziałek 16 XII.
  4. W piątek po Mszy św. spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. Proszę dzieci i młodzież gimnazjalną którzy w ubiegłym roku brali udział w akcji kolędników o przybycie. Zapraszam również tych którzy po raz pierwszy w tym roku chcą brać udział w tej akcji, zwłaszcza z gimnazjum. W sobotę po roratach zapraszam na spotkanie dziewczęta aby przygotować program przed pasterką.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w piątek św. Łucji,  w sobotę św. Jana od Krzyża.
  6. W piątek od godz. 12.30 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii. Równocześnie informuję, że pan Janusz, nadzwyczajny szafarz Eucharystii może chorym zanieść komunie św. w święta Bożego Narodzenia. W tej sprawie trzeba się umówić z nim osobiście.
  7. We wtorek po roratach zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. W środę zapraszam na Mszę św. osoby który biorą dary z Caritas, po Mszy św. będzie rozdanie darów.
  8. W zakrystii można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w minimalnej cenie 5 zł. Niech w każdej rodzinie zapłonie na wigilijnym stole świeca, będąca znakiem miłosierdzia wobec potrzebujących.
  9. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  10. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach organizuje świąteczny kiermasz Bożonarodzeniowy. Można zakupić min. stroiki, choinki, aniołki, szopki. Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez uczniów. Dochód jest przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej. Kiermasz czynny od czwartku w godz. od 8.00 do 13.00. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.