1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00.
  2. Papież Franciszek mianował nowych biskupów pomocniczych dla naszej diecezji ks. prałata Stanisława Salaterskiego i ks. prałata Jana Piotrowskiego. Upraszajmy przez wstawiennictwo św. Feliksa obfite błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nowych pasterzy.
  3. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  4. Msza św. ku czci Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – zwana „Roratami” będzie w tym tygodniu ze względu na spowiedź: w poniedziałek o godz. 17.00, wtorek i środę o godz. 16.30, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00 rano. Pół godziny przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do udziału w Godzinkach i Roratach zarówno starszych jak i dzieci.
  5. Jutro przeżywać będziemy adwentową spowiedź w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu.
  6. Jutro rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach. We wtorek po roratach spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dziewcząt przygotowujących program przed pasterką.
  7. W czwartek zapraszam od godz. 15.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania do wykonania świątecznej dekoracji i posprzątania kościoła. Proszę aby wszyscy przyszli na wyznaczoną godzinę i sprawiedliwie zaangażowali się w pracę. Będziemy również przygotowywać szopkę dlatego na tę godzinę zapraszam również obowiązkowo młodzież z klasy III G. Mogą również przyjść inne chętne osoby do pomocy.
  8. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc I. Dowolna ofiara min. 2 zł. W zakrystii można również nabyć kartki świąteczne.
  9. W zakrystii można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w minimalnej cenie 5 zł. Niech w każdej rodzinie zapłonie na wigilijnym stole świeca, będąca znakiem miłosierdzia wobec potrzebujących.
  10. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.