1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, suma o 11.00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Jutro Msza św. Roratnia o godz. 16.30.
  2. We wtorek wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. o godz. 6.30. Liturgiczny obchód pamiątki Betlejemskiej Nocy rozpoczniemy od Mszy św. wigilijnej sprawowanej o północy. Wcześniej w naszych domach i wspólnotach rodzinnych zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma św. o narodzeniu Zbawiciela świata, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od potraw mięsnych, choć post ten nie jest już obowiązkowy. Przy wigilijnym stole pamiętajmy o ludziach biednych i samotnych. Pamięcią obejmijmy również tych którzy już od nas odeszli do Domu Ojca, a żyli pośród nas. W tym duchu przyjdźmy też na pasterkę o północy do naszej parafialnej świątyni. Tak czynili nasi ojcowie i my bądźmy wierni tej tradycji. Radośnie i we wspólnocie uczcijmy przychodzącego Pana. Przed Pasterką o 23.30 młodzież wraz z panem organistą przedstawi program wigilijno - bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszam. Msza św. w intencji wszystkich parafian. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki, podobnie jak w ubiegłym roku, będą przeznaczone na specjalny Diecezjalny Fundusz Obrony Życia, który będzie wykorzystany na utrzymanie Domów Samotnej Matki, na pomoc dla dzieci pozbawionych rodzinnego ciepła, oraz na wsparcie dla tych rodzin, które znalazły się w skrajnie trudnych warunkach życiowych.
  3. W środę Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach. W czasie „Wyznania Wiary” przyklękamy na słowa: „ ...i za sprawą Ducha św. przyjął Ciało z Maryi Dziewicy...”
  4. Dzisiaj i jutro można jeszcze nabywać w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Ze sprawiedliwości dopełnijmy jeszcze tego obowiązku. Jutro po roratach spotkanie dziewcząt przygotowujących program przed pasterką oraz kolędników misyjnych.
  5. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach organizuje świąteczny kiermasz Bożonarodzeniowy. Można zakupić min. stroiki, choinki, aniołki, szopki. Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez uczniów. Dochód jest przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej. Kiermasz czynny w domu Ludowym dziś po Mszach św. Gość Niedzielny jest na dwa tygodnie w cenie 8 zł.