1. Dziś Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Feliksa papieża i męczennika. Sumie odpustowej która będzie odprawiona o godz. 11.00 przewodniczył będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. Józef Sadowski, wicedziekan naszego dekanatu, proboszcz parafii Cerekiew. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które okazały swoją życzliwą pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej. Dziękuję pierwszym rodzinom z prawej strony od Szczurowej za kwiaty do kościoła. Na sumie zostanie poświęcony obraz bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika, którego 30 – tą rocznice męczeńskiej śmierci w tym roku przeżywamy.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 w połączeniu ze Mszą św., w środę o godz. 16.00. Serdecznie wszystkich zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież. Jutro obchodzimy Dzień Matki. Serdeczną pamięcią obejmujemy nasze drogie mamy, te żyjące i te, które Pan Bóg przywołał już do siebie. Dziękujemy za ich dobre serca i ręce, a także prosimy o potrzebne łaski w ich codziennym trudzie. Zapraszam na nabożeństwo majowe.
  3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego dla młodzieży klasy III gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Jest to równocześnie nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Jutro będzie uroczyste przekazanie Krzyży kandydatom do bierzmowania. Zapraszam również rodziców. W środę 28 V w parafii Szczurowa młodzież z III klasy Gimnazjum z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 18.00, którego udzieli Bp Jan Piotrowski. Polecam kandydatów do Bierzmowania modlitwie wszystkich parafian, aby umocnieni darami Ducha Świętego przez całe życie trwali w wierności Jezusowi Chrystusowi. Dziś nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego o godz. 15.00.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pana Jezusa - Dni Modlitw o urodzaje – dawne „Dni Krzyżowe”. Będziemy prosić Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy ludzkiej na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie. O godz. 18.00 Msza św. potem procesja i Nabożeństwo Majowe. Jutro procesja pod Krzyż u pana Tadeusza Cierniaka, we wtorek pod Krzyż misyjny a w środę(16.00) pod figurę św. Stanisława. W czwartek na Wisowatkach o godz. 16.30 Msza św. i procesja pod kapliczkę u państwa Cisaków.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej na plebanii.
  6. Zapowiedzi przedślubne(zapowiedź II). Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Jacek Dominik BIAŁEK, syn Władysława i Krystyny Gałek, ur. 8 IX 1987 r., zamieszkały Niedzieliska 280 oraz Eliza LISAK, córka Antoniego i Teresy Garonny ur. 20 III 1988 r., zamieszkała Ryglice 79
  7. W piątek 30 V od godziny 8.00 odbędą się w Szkole Podstawowej w Niedzieliskach zajęcia otwarte dla dzieci, które od września 2014 roku zaczną uczęszczać do oddziału przedszkolnego. Dyrekcja zaprasza przyszłych przedszkolaków do wspólnej zabawy.
  8. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach, Rada Rodziców, Sołtys Wsi z Radą Sołecką oraz Wspólnota Leśno-Gruntowa z Niedzielisk zapraszają wszystkich mieszkańców wsi na II Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 31 V na boisku sportowym. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do godziny 17.00. W programie między innymi: rodzinna sztafeta z przeszkodami, mecz mini piłki nożnej, biegi przełajowe, gry i zabawy ruchowe, przeciąganie liny. Są również atrakcje dla dzieci.
  9. 31 V w sobotę w Bazylice katedralnej w Tarnowie 31 diakonów otrzyma święcenia kapłańskie. Ksiądz Biskup prosi o modlitwę w intencjach nowo wyświęconych kapłanów. Natomiast wczoraj 23 alumnów otrzymało święcenia diakonatu w Krynicy i Bochni. Polecajmy ich decyzje Panu Jezusowi Dobremu Pasterzowi.