1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny i czas Komunii św. wielkanocnej. Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek jako pomoc poszkodowanym w powodzi na Bałkanach, do czego wzywa nas papież Franciszek.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Szczegółowy program jest w gablocie ogłoszeń.
  4. Organizujemy wyjazd do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Łagiewnik, do sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wyjazd w sobotę 28 VI rano. Koszt wyjazdu 25 zł. Można już dziś zapisać się w zakrystii.
  5. Dziś w naszej ojczyźnie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Pamiętajmy o naszych najmłodszych, nie tylko obdarowując ich materialnie, lecz przede wszystkim prośmy o wszelkie łaski potrzebne ku temu, by wzrastały duchowo.
  6. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który tradycyjnie poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ. W środę nowenna do MBNP. W tym tygodniu patronują nam: w środę św. Karol Lwanga i jego towarzysze, męczennicy z Ugandy w Afryce, którzy oddali życie dla Chrystusa, w czwartek św. Bonifacy, biskup i męczennik, benedyktyn, wielki misjonarz i apostoł Niemiec.
  7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała i związana z nią Procesja Eucharystyczna. Tym razem udamy się z procesją w stronę Gór. Pierwsze trzy ołtarze przygotują Góry, czwarty Błonie. Z okazji Procesji Bożego Ciała proszę o pomoc budującym ołtarze, a także o uporządkowanie i ozdobienie domów i posesji, wzdłuż których będzie szła procesja. O ofiary prosiłbym również parafian z Wygody i Podszumina, tak jak dwa lata temu ponieważ tam nie przechodzi procesja.
  8. W sobotę 7 VI o g. 11.00 w kościele w Szczurowej, Ks. Bp Władysław Bobowski dokona uroczystego wprowadzenia do posługi lektora 63 kandydatów z naszego dekanatu, w tym 4 z naszej parafii. Na uroczystość zapraszam rodziców i krewnych nowych  lektorów.
  9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca czerwca. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Msze św. o NSPJ o godz. 7.00 i 18.00. Od godz. 12.30 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  10. O przystrojenie kościoła kwiatami proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk, strona prawa od Szczurowej.
  11. Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych dla uczniów niepełnosprawnych w Jadownikach Mokrych ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegółowe informacje w gablocie z ogłoszeniami.
  12. Od jutra rozpoczniemy malowanie kościoła, jak już wcześniej ogłaszałem. Msze św. codziennie o godz. 7.00. Z uwagi na malowanie msze św. mogą być w kaplicy św. Feliksa.