1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na uczelnie katolickie PAT w Krakowie i WSD w Tarnowie. Dzisiaj przypada druga rocznica objęcia Diecezji przez Księdza Biskupa dra Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  2. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W Boże Ciało po Mszy św. o 9.00 z procesją Eucharystyczną udamy się do czterech ołtarzy tym razem na Góry. Zapraszam szczególnie na tę Mszę św.! Tak jak mówiłem tydzień temu, jeszcze raz proszę o pomoc budującym ołtarze, a także o uporządkowanie i ozdobienie domów i posesji, wzdłuż których będzie szła procesja. Rodzice niech zadbają o przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Zapraszam również dzieci pierwszokomunijne oraz z klasy III w strojach komunijnych. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, feretronów(dziewczęta), sztandarów i chorągwi, zapraszam również strażaków, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, do feretronów niech przygotują się grupy do zmian także spośród matek, bo wiadomo że są one dosyć ciężkie. Proszę aby na godz. 9.00 przyszli wszyscy ministranci i lektorzy. Składka w Boże Ciało przeznaczona na hospicja i wyznaczone cele charytatywne
  3. Msze św. w tygodniu jutro i w środę o godz. 7.00, we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ. W środę nowenna do MBNP.
  4. Organizujemy wyjazd do Wadowic i Krakowa dla dzieci z Grupy Misyjnej i dla ministrantów i lektorów. Wyjazd 30 VI. Można się zapisywać w szkole lub w zakrystii do czwartku.
  5. We wtorek po Mszy w. zbiorka ministrantów i lektorów.