1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. W tradycji Kościoła i Ojczyzny jest to miesiąc trzeźwości. Uszanujmy ten czas, bogaty w wydarzenia patriotyczne i religijne Narodu. Powstrzymajmy się od spożywania i podawania alkoholu.
  2. Msze św., dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Wypominki roczne o 10.15.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie i WSD w Tarnowie.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP.
  5. Na piątkowej Nowennie modlimy się o dobre przygotowanie i przeżycie Peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego, które odbędzie się w naszej parafii 8 i 9 września. Zapraszam na Mszę św. z kazaniem i koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: Jutro św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, w środę święto Przemienienia Pańskiego, w piątek św. Dominika, w sobotę św. Edyty Stein,
  7. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  8. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, jest to jeden dzień w tygodniu. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  9. Serdeczne   podziękowanie   składam   rodzinom, które zakupiły kwiaty do  kościoła na ten tydzień,  kolejne  rodziny z Niedzielsk proszę o kwiaty na najbliższą niedzielę.
  10. Bóg zapłać za ofiarę 300 zł Róży św. Łucji na prace związane z poprawieniem i wymalowaniem drzwi wejściowych do kościoła. Bóg zapłać również za ofiarę 200 zł na misje Róży św. Faustyny.