1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane do puszek Caritas na poszkodowanych przez wichury i nawałnice z parafii na południu naszej diecezji.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w czwartek rano  o godz. 7.00. W pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00. We wtorek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Z inicjatywy Episkopatu Polski jest to Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie. Zapraszam na Mszę św. W środę nowenna do MBNP. W czwartek wspomnienie św. Augustyna, w piątek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. Jutro kończy się 32 Tarnowska Piesza Pielgrzymka i pielgrzymi wstępują przed oblicze Czarnej Madonny Jasnogórskiej. Łączmy się duchowo z nimi i Matce Najświętszej polecajmy ich intencje i nasze rodziny. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IX.
  5. Na piątkowej Nowennie modlimy się o dobre przygotowanie i przeżycie Peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego, które odbędzie się w naszej parafii 8 i 9 września. Zapraszam na Mszę św. z kazaniem i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przed Mszą św. godzinki o Męce Pańskiej.
  6. W przedsionku kościoła wystawiona jest Księga Nawiedzenia do której dzieci, młodzież i dorośli mogą wpisywać swoje zobowiązania i postanowienia podjęte w związku z peregrynacją. Można również składać wyrażone na piśmie prośby do Jezusa Miłosiernego, które wrzucamy do skrzynki. Prośby te będą odczytywane podczas nabożeństw w czasie nawiedzenia. Zachęcam do wpisywania się.
  7. Można również nabywać obrazy Jezusa Miłosiernego, chorągiewki, emblematy na okna, dzienniczek siostry Faustyny. Po Mszy św. na stoliku lub w zakrystii. Bóg zapłać róży św. Magdaleny za ufundowanie świecy z Jezusem Miłosiernym na czas peregrynacji. Ofiara 200 zł.
  8. W najbliższych dniach lektorzy oraz klerycy rozniosą do każdej rodziny foldery z programem rekolekcji i programem nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II i św. Faustyny w naszej parafii
  9. 20 VIII odszedł do wieczności + Stanisław Palej z Niedzielisk, pogrzeb był wczoraj. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...