1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00,10.30  i 15.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Bóg zapłać za wczorajsze i dzisiejsze ofiary na tace na potrzeby rekolekcji. Podczas Mszy św. w czasie peregrynacji będą zbierane ofiary na tacę na rozwój Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i inne cele prowadzenia peregrynacji przez Diecezję.
  3. Trwają rekolekcje parafialne przygotowujące nas do przeżycia nawiedzenia kopii cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego z Łagiewnik oraz relikwii św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II. Dziś po południu Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00 potem msza św. z kazaniem. Wieczorem ostatni Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Zapraszam wszystkim, może jest wśród nas ktoś kto jeszcze nie uczestniczył w tych spotkaniach, jest więc okazja aby jeszcze przyjść.
  4. Dziś o godz. 19.30 zbiórka wszystkich lektorów. Obecność obowiązkowa.
  5. Dziś o godz. 19.45  spotkanie w kościele wszystkich którzy niosą relikwie i obraz. Będzie ks. Kustosz który towarzyszy peregrynacji.
  6. Jutro 8 IX powitamy obraz Jezusa Miłosiernego. Wcześniej o godz. 16.15 gromadzimy się w kościele na nabożeństwo oczekiwania. Około 16.45 wraz z ks. Biskupem wyjdziemy z kościoła na parking po drugiej stronie kościoła aby powitać obraz, który przyjedzie do nas ze Strzelec Wielkich. Proszę aby nie parkować samochodów na parkingu.
  7. Proszę abyśmy wszyscy zgromadzili się na powitaniu, aby nie zabrakło nikogo, dzieci, młodzieży, starszych. Relikwie będą niosły panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz młodzież, obraz strażacy. Zapraszam wszystkich strażaków również do asysty i ze sztandarem.
  8. Zachęcam do codziennego odmawiania modlitwy o dobre owoce nawiedzenia. Obejmijmy również modlitwą Tych spośród naszej wspólnoty parafialnej, którzy wahają się czy przybyć do tronu Miłosierdzia Bożego, aby i oni doznali łaski nawrócenia i przemiany życia.
  9. W przedsionku kościoła wystawiona jest Księga Nawiedzenia do której wpisujemy swoje zobowiązania i postanowienia podjęte w związku z peregrynacją. Można również składać wyrażone na piśmie prośby do Jezusa Miłosiernego, które wrzucamy do skrzynki. Prośby te będą odczytywane podczas nabożeństwa o godz. 23.00.
  10. Nasze domy udekorujmy emblematami Jezusa miłosiernego. Można jeszcze kupić obrazy i różańce. Obrazy przyniesiemy na msze św. na zakończenie peregrynacji, we wtorek na godz. 15.00. Program peregrynacji oraz czuwań otrzymała każda rodzina.
  11. W czwartek pielgrzymka busem do Borzęcina w ramach 650 – Borzęcina. Wyjazd spod kościoła o godz. 16.30. Po drodze zabierzemy pielgrzymów z Wisowatek.