1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30.  O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Od 14 do 20 IX trwa w kościele IV Tydzień Wychowania. W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach, młodzieży, nauczycielach i wychowawcach.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży.
  4. W środę 17 IX, mija kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Pamiętając o ostatnich wydarzeniach na Ukrainie, módlmy się gorliwie o pokój na świecie i za naszą Ojczyznę. W tym dniu obchodzony jest też Dzień Golgoty Wschodu – Dzień Sybiraka.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św.
  6. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Zapraszam wszystkie dzieci które przychodziły w ubiegłym roku na Grupę Misyjną ze Szkoły Podstawowej oraz z Gimnazjum i te które chciałyby w tym roku włączyć się do tej Grupy.
  7. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Do puszek będzie zbiórka na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie oraz Seminarium Duchowne w Tarnowie. Będzie to niedziela Środków Społecznego Przekazu.
  8. Dziękuje wszystkim którzy wzięli udział w czwartkowej pielgrzymce do Borzęcina.
  9. Kto jeszcze chciałby nabyć film DVD z Peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego w naszej parafii może się zapisać na listę w zakrystii lub na listę na stoliku w przedsionku kościoła. Cena filmu 30 zł. Długość nagrania 3 godziny. Płyta zawiera całość przywitania obrazu wraz ze mszą św., oraz min. msza o powołania., dla chorych, pożegnanie obrazu. Do kompletu dołączony jest gratis 2-godzinny film z inauguracji peregrynacji w Starym Sączu, dokładnie rok temu 14 IX 2013 r.. Płyty są zabezpieczone przed kopiowaniem. Płyty będą do sprzedaży 21 IX.
  10. Można jeszcze kupić w zakrystii obrazy Jezusa Miłosiernego, różańce, modlitewniki z Janem Pawłem II oraz dzienniczek siostry Faustyny.
  11. Bóg zapłać pewnym rodzinom za ofiarę 200 i 50 zł  na wydatki związane z peregrynacją. Bóg zapłać parafianom z Gór za ofiarę 1000 zł na kwiaty na peregrynację oraz parafianom z Wisowatek za ofiarę 260 zł.
  12. Przeżyliśmy wielką uroczystość Nawiedzenia naszej parafii przez kopię cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego z Łagiewnik i relikwii św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II. Gorąco chcę podziękować wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób z radością i otwartym sercem, włączyli się w przygotowanie uroczystości Nawiedzenia Pana Jezusa Miłosiernego. Dziękuje za udział w rekolekcjach i za wielkie zaangażowanie duchowe, za liczną obecność na nabożeństwie powitania i innych mszach św.
  13. Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Uroczystości. Bóg zapłać wielu osobom za pomoc w dekoracji, strojeniu kościoła, przygotowaniu liturgii, paniom przygotowującym wieńce, szczególnie paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, za dary do kuchni na czas peregrynacji i rekolekcji, paniom pomagającym w kuchni, pani gospodyni, paniom z Caritas za rozprowadzanie obrazów, panu kościelnemu, strażakom z OSP Niedzieliska za pilnowanie porządku, za asystę wozu strażackiego, za przywiezienie podstawy obrazu, przewodniczącemu rady parafialnej za przywiezienie i odwiezienie ks. Biskupa. Dziękuję asyście niosącej relikwie – paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, młodzieży, strażakom, panu sołtysowi, służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, klerykom, panu organiście, panu kościelnemu.
  14. Bóg zapłać za ofiary na tacę dla Ojca rekolekcjonisty oraz w czasie peregrynacji na rozwój Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i inne cele prowadzenia peregrynacji przez Diecezję.
  15. Bóg zapłać pewnym rodzinom za ofiarę 200 i 50 zł  na wydatki związane z peregrynacją. Bóg zapłać parafianom z Gór za ofiarę 1000 zł na kwiaty na peregrynację oraz parafianom z Wisowatek za ofiarę 260 zł.
  16. Niech Pan Jezus Miłosierny wynagradza wszystkich miłością miłosierną, sprowadzająca się do słów „Jezu ufam Tobie” - które wszystko tłumaczą.
  17. W naszej modlitwie polecajmy Bogu intencje dobrych owoców peregrynacji w naszych rodzinach, polecajmy ojca rekolekcjonistę oraz tych którzy jeszcze nie otwarli się na dar Bożego Miłosierdzia.
  18. W poniedziałek 22 IX zebranie wiejskie w Domu Ludowym o godz. 19.00.