1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Jest to niedziela Środków Społecznego Przekazu.  Dziś do puszek można złożyć ofiarę na Uniwersytet papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Przy okazji „Niedzieli Środków Społecznego Przekazu” zachęcam do prenumeraty tygodnika „Gość Niedzielny”, „Apostolstwa Chorych”, „Małego Gościa Niedzielnego”, „Promyczka Dobra”. Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne, które co dwa miesiące przychodzą na parafię. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników w cenie 20 zł. Można jeszcze kupić w zakrystii obrazy Jezusa Miłosiernego, różańce, modlitewniki z Janem Pawłem II oraz dzienniczek siostry Faustyny. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa. Pamiętajmy o modlitwie w intencji trzeźwości w naszych rodzinach.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Ojca Pio, w czwartek bł. Władysława z Gielniowa, w sobotę św. Wincentego a Paulo. Msze św. w ciągu tygodnia: w czwartek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.
  4. Na następną niedziele proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  5. Jutro 22 IX w Domu Ludowym zebranie wiejskie o godz. 19.00. tematem zebrania będzie podsumowanie 4 – letniej kadencji Samorządu Gminy Szczurowa oraz określenie przeznaczenia funduszu sołeckiego.
  6. W piątek zapraszam na Mszę św. młodzież z klasy I, II i III Gimnazjum w ramach spotkania przygotowującego do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież z klasy II i III proszę aby przyniosła książeczki. Zapraszam również rodziców na to pierwsze spotkanie. Koronka do Miłosierdzia Bożego po Mszy św.
  7. Organizowany jest w naszym dekanacie autokarowy wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin i Małżeństw do Częstochowy w przyszłą niedzielę 28 września. Można się zapisać w zakrystii.
  8. W środę na Mszę św. zapraszam  dzieci z klasy II SP i ich rodziców. Po Mszy św. krótkie spotkanie.
  9. Po Mszy św. można zakupić przed kościołem płyty z filmem z peregrynacji obrazu Jezu Ufam Tobie w naszej parafii w cenie 30 zł.