1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość. Polecajmy te sprawę Bogu w naszych modlitwach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Nabożeństwo różańcowe będzie po sumie w ramach adoracji. Po Mszach św. będzie można nabyć „Chlebki miłosierdzia”. Ofiara przynajmniej 5 zł. Ofiary w całej diecezji przeznaczone są na dożywianie dzieci w szkołach.
  3. W środę rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Codziennie o godz. 16.30 Msza św. z czytanką a potem o 17.00 różaniec. Zachęcam do licznego udziału w tym nabożeństwie, zwłaszcza dzieci, młodzież gimnazjalną i starszych. Niech z każdej rodziny przychodzi choć jedna osoba na różaniec. Dzieci będą otrzymywać specjalne karteczki w każdym dniu uczestnictwa w różańcu. Pamiętajmy o słowach św. Jana Pawła II: „Weźcie znów ufnie do rąk koronkę różańca odkrywając ją na nowo”. W środę różaniec poprowadzą dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej, dzieci otrzymają różańce. W czwartek młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania – klasa I Gimnazjum. Kandydaci otrzymają poświęcone różańce. W piątek klasa III Gimnazjum, proszę aby młodzież przyniosła otrzymane deklaracje. W sobotę różaniec poprowadzi róża św. Faustyny.
  4. Msza św. jutro o godz. 18.00, we wtorek o godz. 7.00. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek św. Hieronima, w środę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w czwartek św. Aniołów Stróżów, w sobotę św. Franciszka z Asyżu.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 16.30. Od 16.00 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Składka na misje. Do spowiedzi proszę aby dzieci i młodzież przyszły w środę i w czwartek. Rodziców proszę aby tego dopilnowali, ponieważ w piątek nie jestem w stanie wszystkich wyspowiadać.
  6. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z Błonia, które przystroiły kwiatami kościół na ten tydzień. Bóg zapłać za ofiarę 60 zł. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Błonia. Bóg zapłać pewnej rodzinie za ofiarę 100 zł na Papieskie Dzieła Misyjne.
  8. Od dzisiaj rozpoczniemy wpłaty na ogrzewanie Kościoła i pensje dla P. Kościelnego. Bardzo proszę, aby ze sprawiedliwości włączyły się w tę zbiórkę wszystkie rodziny. Listy do odebrania w zakrystii. Dziękuję wszystkim za ofiary i za zrozumienie.
  9. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników, kalendarze misyjne oraz różance drewniane po 3 zł. Można jeszcze kupić w zakrystii obrazy Jezusa Miłosiernego, różańce, modlitewniki z Janem Pawłem II oraz dzienniczek siostry Faustyny. Są jeszcze płyty z filmem z peregrynacji obrazu Jezu Ufam Tobie w naszej parafii w cenie 30 zł.
  10. Papieska organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie (Kirche In Not) organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, podobnie jak to miało miejsce rok temu. W imieniu tejże organizacji firma Green Office Ecologic odbiera zgromadzony sprzęt i odpowiednio go utylizuje. Można się bezpłatnie pozbyć następujących elektro-śmieci: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, żelazka, lodówki, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory itp. Porządkując swoje domowe gospodarstwo wspieramy potrzeby misyjne Kościoła, ofiary wojen i kataklizmów. W środę 8 X 2014 r. o godz. 16.00 odbędzie się odbiór takich rzeczy na parkingu przy kościele. W środę 8 IX proszę aby te rzeczy wystawić przed swoją posesją, aby można było je zabrać i przywieźć na parking przy kościele albo można je od rana przywozić na parking. Szczegóły podane są w gablocie ogłoszeń i na ulotkach, które można zabrać po Mszy św.
  11. W tym tygodniu nasi klerycy rozpoczęli kolejny rok studiów teologicznych. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie różańcowej.
  12. Kino „Planeta” w Brzesku zaprasza od 3 do 9 X na film ,,Ziemia Maryi”  wyświetlany w kinie o godzinie 18:00.
  13. BOCHEŃSKA UCZELNIA WYŻSZA przypomina tym, którzy chcą studiować, że można jeszcze zapisać się na 3-letnie studia licencjackie na atrakcyjnym kierunku ekonomicznym: FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, a także podjąć studia magisterskie na kierunku EKONOMIA.