1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św. o 15.30.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(Zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedziele obchodzimy VI dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan w Syrii”. Do puszek można będzie złożyć ofiarę jako pomoc dla tamtejszych chrześcijan. Tym zajmuje się organizacja „Pomoc Kościołowi w potrzebie”, która ostatnio zbierała zużyty sprzęt jako pomoc dla prześladowanych.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 16.30. W I piątek Msza św. o Najświętszym. Sercu Pana Jezusa również rano o godz. 7.00. Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje. Na Mszę św. w I piątek o godz. 16.30 proszę aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania. Od godz. 12.30 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  4. W sobotę spotkanie Grupy Misyjnej o godz. 9.30.
  5. Organizujemy wyjazd do Wał-Rudy, miejsca gdzie żyła i poniosła śmierć męczeńską błogosławiona Karolina Kózka. 18 XI przypada 100 – etna rocznica jej męczeńskiej śmierci. Wyjazd we wtorek 18 XI około godziny 14.00. Droga Krzyżowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Cena 10 zł.
  6. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Chryzantemy kładziemy poza ogrodzenie, nie rzucamy, pan grabarz będzie je porządkował.
  7. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Warunki to: nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych i wyzbycie się przywiązania do najmniejszego nawet grzechu. Zachęcam do modlitwy za duszami w Czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli. Codziennie o godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. W sobotę Msza św. o godz. 8.00, o godz. 7.30 wypominki i różaniec.