1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży na które przybędzie do Polski Ojciec Święty Franciszek. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego  Sakramentu i Litania do NSPJ. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 23 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok, również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 16.30 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę nowenna do MBNP, w piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Elżbiety Węgierskiej, we wtorek bł. Karoliny Kózkówny, w środę wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, w czwartek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w piątek wspomnienie Ofiarowania NMP, w sobotę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  5. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne po 4 zł.
  6. Wyjazd do Wał-Rudy na Drogę Krzyżową szlakiem męczeńskiej śmierci błogosławionej Karoliny Kózka we wtorek o godz. 14.00 spod kościoła. Są jeszcze wolne miejsca.
  7. Za tydzień będzie można kupić po Mszach św. książeczkę o błogosławionej Karolinie Kózka. Do każdej książeczki dołączona jest okolicznościowa gazeta.
  8. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Chryzantemy kładziemy poza ogrodzenie, nie rzucamy, pan grabarz będzie je porządkował.
  9. W najbliższą niedzielę o g. 12.00 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie będzie miało miejsce diecezjalne pożegnanie Ks. Biskupa dra Jana Piotrowskiego, który został  mianowany biskupem diecezjalnym w Kielcach. Ingres będzie 29 XI.
  10. Pamiętajmy dzisiaj o naszej odpowiedzialności za małą Ojczyznę – która się wyraża udziałem w wyborach.