1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego  Sakramentu, Litania do NSPJ i akt oddania.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary które przeznaczę na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok, również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańcowych)  i 11.00. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego, który będziemy przezywać pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie świętych męczenników wietnamskich Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy, we wtorek św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, w piątek przypada piata rocznica święceń biskupich naszego ks. Biskupa Andrzeja Jeża.
  5. Jutro i w sobotę msza św. rano o godz. 7.00, we wtorek i środę o godz. 16.45, w czwartek i piątek o 16.30.. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki listopadowe.
  6. W zakrystii można zakupić kartki świąteczne i kalendarze ścienne. Za tydzień będzie można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w minimalnej cenie 5 zł. Rozpoczynamy dziś również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje.
  7. Dziś po Mszach św. można kupić książeczkę o błogosławionej Karolinie Kózka. Do każdej książeczki dołączona jest okolicznościowa gazeta.
  8. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza. Chryzantemy kładziemy poza ogrodzenie, nie rzucamy, pan grabarz będzie je porządkował.
  9. Dziś o godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie będzie miało miejsce diecezjalne pożegnanie Ks. Biskupa dra Jana Piotrowskiego, który został  mianowany biskupem diecezjalnym w Kielcach. Ingres będzie 29 XI. Ta uroczystość będzie transmitowana przez Telewizję Kielce oraz Radio RDN .
  10. Już dziś zapraszam do udziału w roratach. Proszę aby dzieci przygotowały lampiony z którymi będą przychodzić na Mszę św. roratnią, która będzie o godz. 16.30. W zakrystii można nabyć lampiony dla dzieci. Roraty będziemy przeżywać według programu z MGN. W tym roku będziemy je przeżywać pod hasłem „Bóg sam wystarczy”, poznając życie św. Teresy z Avila z okazji Roku Życia Konsekrowanego, ogłoszonego przez papieża Franciszka.
  11. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII.
  12. Poza parafią odprawię na rekolekcjach 4 Msze św. z intencji kolegów z firmy Stanbud za śp. Zbigniewa Zaleśnego.
  13. Od najbliższej środy 26 XI rozpoczną się msze św. gregoriańskie za śp. Stanisława Paleja, zakończenie 25 XII. Msze św. będzie odprawiał ks. Prałat Zbigniew Pabjan w parafii Miżyniec na Ukrainie. Ks. Zbigniew głosił rekolekcje wielkopostne w naszej parafii w 2013 r. Przy tej okazji ks. Zbigniew pozdrawia wszystkich parafian.